تمرکز جدید آی‌بی‌ام بر شرکت‌های متوسط با خدمات پردازش ابری - اخبار - اخبار

تمرکز جدید آی‌بی‌ام بر شرکت‌های متوسط با خدمات پردازش ابری

دسته : اخبار در تاريخ ۱۳۹۱/۷/۶ ۸:۱۲:۱۲ (1046 بار خوانده شده)
این اقدام شرکت IBM در بازار نرم‌افزار کمک شایان توجهی به شرکت‌های متوسط خواهد بود.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

شرکت IBM قصد دارد با تلاش بیشتر در زمینه ارائه خدمات سازمانی، نسل جدید سرویس‌های مبتنی بر فضای پردازش ابری را به طور ویژه برای شرکت‌های متوسط ارائه دهد.


به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از سایت reuters، این اقدام IBM بسیار قابل ملاحظه به نظر می‌رسد.

زیرا شرکت‌هایی نظر Amazon و Salesforce هم‌اکنون حاکمیت بازار نرم‌افزارهای شرکت‌های متوسط را در اختیار دارند و در این زمینه حکمرانی می‌کنند.

برای شرکت IBM که دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک در آمریکا واقع شده است، شرکت‌های متوسط شرکت‌هایی محسوب می‌شوند که تعداد کارمندان آنها کمتر از ۱۰۰۰ نفر است.

«اندی مونشاو» مدیرعامل این شرکت که مدیریت بخش نرم‌افزارهای ویژه شرکت‌های کوچک و متوسط را نیز برعهده دارد، به روزنامه Wall Street Journal توضیح داد که هزینه‌های کمتر سرویس‌های پردازش ابری به شرکت‌ها امکان می‌دهد به صورت گسترده‌تر مشتریان محدود خود را پشتیبانی کنند.

فضای پردازش ابری سیستم‌های پردازشی و ذخیره‌سازی اطلاعات را به گونه‌ای در اختیار کاربران می‌گذارد که به عنوان مثال افراد می‌توانند سرور‌ها و نرم‌افزار‌ها را اجاره کنند تا اطلاعات خود را روی یک شبکه ذخیره نمایند.