برگزاری دوره های آموزش رسمی Bitdefender با مشارکت مجتمع فنی تهران - آموزش الکترونیک - اخبار

برگزاری دوره های آموزش رسمی Bitdefender با مشارکت مجتمع فنی تهران

دسته : آموزش الکترونیک در تاريخ ۱۳۹۱/۹/۲۵ ۱۱:۳۴:۱۹ (875 بار خوانده شده)
به شرکت کنندگان در دوره‌های آموزشی Bitdefender مدرک رسمی شرکت مادر و همچنین گواهینامه مجتمع فنی تهران اعطا خواهد شد.بر اساس توافقنامه همکاری بین مجتمع فنی تهران و شرکت مهندسی شبکه گستر، به زودی دوره‌های آموزش رسمی محصولات ضدویروس Bitdefender در ایران بطور مستمر برگزار خواهد شد.

به گزارش ایتنا از روابط عمومی شرکت مهندسی شبکه گستر دوره‌های آموزشی Bitdefender طبق استانداردهای شرکت مادر توسط شرکت مهندسی شبکه گستر، بعنوان نماینده رسمی و توزیع کننده نسخه‌های سازمانی Bitdefender در ایران، ارائه خواهد گردید.

سرفصل‌ها و مباحث آموزشی دوره‌ها به تائید مجتمع فنی تهران نیز رسیده و در برگزاری این دوره‌ها از تجربیات باارزش و امکانات منحصربفرد این موسسه آموزشی موفق و معتبر کشور، برخوردار خواهد بود.
دوره‌های آموزشی Bitdefender بطور مستمر و در بازه‌های زمانی ثابت برگزار خواهند شد تا علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌ها بتوانند از قبل ثبت نام و برنامه‌ریزی نمایند.
دوره‌های آموزشی در چند سطح مختلف برای علاقه‌مندان و کاربران انواع محصولات ضدویروس Bitdefender طراحی و تهیه شده‌اند.

به شرکت کنندگان در دوره‌های آموزشی Bitdefender مدرک رسمی شرکت مادر و همچنین گواهینامه مجتمع فنی تهران اعطا خواهد شد.

جزئیات کامل، جدول برگزاری دوره‌ها و نحوه ثبت نام به زودی از طریق سایت‌های مجتمع فنی تهران (ict.mft.info) و شرکت مهندسی شبکه گستر (www.shabakeh.net) اعلام خواهد گردید.