تعرفه‌های مخابراتی کشور در حال تغيير و تعديل - مخابرات - اخبار

تعرفه‌های مخابراتی کشور در حال تغيير و تعديل

دسته : مخابرات در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۱۵ ۹:۴۰:۴۵ (1188 بار خوانده شده)
درآمد عملیاتی شرکت مخابرات ایران طی دو ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال قبل علی‌رغم عدم تغییر در تعرفه‌های مخابراتی ، 17 درصد رشد داشته است.

پوررنجبر - مدیر عامل شرکت مخابرات ایران - ضمن اعلام این خبر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، توانسته‌ایم در کل کشور به همه اهداف تعیین شده کمی و کیفی در بخش‌های تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت دست یابیم، به نحوی که در بیشتر استان‌ها از برنامه جلو باشیم.

وی افزود : علاوه بر واگذاری خدمات مخابراتی به مردم و ارتقای کیفیت خدمات ارائه‌شده، برنامه همکدی تلفن ثابت در برخی استان‌ها نظیر استان قم و استان مرکزی به‌طور کامل اجرا شده و در برخی استان ها هم در حال اجرا است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، در خصوص افزایش تعرفه‌های مخابراتی گفت: تغییر و تعدیل تعرفه‌های مخابراتی قطعی است. براساس مصوبات شورای محترم رقابت و دستورالعمل تعرفه‌گذاری ابلاغی به این شرکت با هماهنگی سایر دستگاه‌های ذیربط اقدام لازم به عمل خواهد آمد و تعرفه‌ها در بعضی از فواصل بین‌استانی کمتر از وضع موجود و در بعضی فواصل دیگر تغییر خواهد یافت. بنابراین تعدیل تعرفه خواهیم داشت تا تغییر تعرفه.
برچسب‌ها: مخابرات   تلفن   تعرفه