پرنورترین و شفاف‌ترین تبلت‌های اندرویدی - اخبار - اخبار

پرنورترین و شفاف‌ترین تبلت‌های اندرویدی

دسته : اخبار در تاريخ ۱۳۹۳/۳/۲۰ ۸:۴۵:۳۸ (1175 بار خوانده شده)
اغلب مردم به خاطر بهتر بودن کیفیت صفحه نمایش، از موبایل به تبلت روی می‌آورند.
یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موجود برای خرید تبلت، کیفیت صفحه نمایش و میزان روشنایی صفحه به منظور نمایش هرچه راحت تر محتوا در محیط های بیرونی و پرنور است.
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.


افراد مختلف هنگام خرید تبلت فاکتورهای مختلفی را در نظر می‌گیرند. و با توجه به نیازهای خود این فاکتورها را اولویت‌بندی کرده و به سراغ تبلت های موردنظر و مناسب خودشان می‌روند.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در خرید تبلت اهمیت زیادی دارد کیفیت صفحه‌نمایش است. چه اهل کتاب خواندن باشید و یا اهل فیلم دیدن باشید کیفیت صفحه‌نمایش می‌تواند تأثیر بسزایی در انتخاب‌های شما داشته باشد.

برای مثال یکی از مشکلاتی که کاربران در استفاده از تبلت در محیط‌های خارجی دارند محدود شدن دید به دلیل نور محیط است. این مشکل تا حدودی با زیاد کردن تنظیم شدت نور صفحه حل می‌شود.
اما اگر به دنبال تبلتی هستید که علاوه بر کیفیت بالای صفحه‌نمایش و ارائه تصاویری مناسب مشکلات روشنایی روز را هم نداشته باشد نگاهی به مدل‌های معرفی‌شده در ادامه این مطلب داشته باشید.

۱. آمازون کیندل فایر HDX 8.9
کیندل فایر جدید با اندازه صفحه‌نمایش ۸.۹ اینچی نه‌تنها ازنظر ابعاد از برادر کوچک‌تر خود بزرگ‌تر است بلکه کیفیت صفحه‌نمایش آن نیز بیشتر بوده و شفاف‌تر است.

کیندل فایر HDX را می‌توان جزء تبلت های پرسرعت در سایز متوسط محسوب کرد. عملکرد آن به نسبت پردازنده تعبیه‌شده برای آن خوب و پرسرعت بوده و در میان این لیست بیشترین چگالی پیکسلی را دارد. طراحی این تبلت نیز شیک بوده و در دست گرفتن آن حس خوبی را به کاربر القا می‌کند.
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.


۲. بارنز و نوبل: نوک HD
بااینکه این تبلت دیگر کمی قدیمی شده و مشتریان کمتری به خاطر ظاهر قدیمی آن به سراغش می‌روند اما همچنان جزو تبلت هایی است که باکیفیت‌ترین و شفاف‌ترین صفحه‌های نمایش را دارند.

نوک اچ‌دی را بیشتر می‌توان تبلتی برای عاشقان کتاب نامید. تجربه خوب مطالعه کتاب‌های الکترونیکی و قیمت اقتصادی این تبلت باعث شده هنوز هم حضور آن در بازار مانند گذشته باشد.
سیستم‌عامل اندروید این تبلت تا حدود زیادی محدود بوده اما قادر است تمام اپلیکیشن های موجود در فروشگاه گوگل پلی را اجرا کند


برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.


۳. گوگل نکسوس ۷
با قیمت مناسب نسبت به دیگر رقبای موجود در بازار، نکسوس ۷ تجربه‌ای از کار با اندروید خالص را در تبلتی جمع‌وجور باکیفیت بدنه عالی برای کاربران فراهم می‌کند.
این تبلت تنها مدل ۷ اینچی موجود در این لیست بوده و برای کسانی که به دنبال تبلتی با اندازه کوچک و حمل راحت به همراه کیفیت صفحه‌نمایش فوق‌العاده و بسیار شفاف و پرنور هستند بسیار مناسب است.


برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.


۴. نوکیا لومیا ۱۵۲۰
اگر به دنبال پرنورترین صفحه‌نمایش موجود بر روی تبلت ها هستید نوکیا لومیا ۲۵۲۰ را فراموش نکنید.
باوجوداینکه این تبلت ویندوزی صفحه‌نمایش شفاف و پر توری دارد اما ازلحاظ چگالی پیکسلی و رزولوشن نسبت به دیگر مدل‌های موجود در این لیست جایگاه پایین‌تری دارد.
ازلحاظ فنی نیز این تبلت تعریف چندانی ندارد و حتی برخی از کاربران بعد از خرید این تبلت با مشکلات الکتریکی روبه‌رو بوده‌اند.


برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
برچسب‌ها: اندروید   موبایل   تبلت   نوکیا   تصویر