همه محصولات مایکروسافت پنج درصد تخفیف خورد - اخبار - اخبار

همه محصولات مایکروسافت پنج درصد تخفیف خورد

دسته : اخبار در تاريخ ۱۳۹۳/۸/۱۱ ۵:۴۱:۱۷ (1075 بار خوانده شده)
برای آنکه بتوانید از این تخفیف قابل ملاحظه بهره‌مند شوید، باید روی سایت اینترنتی مایکروسافت در صفحه مربوط به پیشنهادات شرکت فرم مربوطه را پر کنید.
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

شرکت مایکروسافت از ابتدای هفته جاری قیمت آخرین مدل از کنسول بازی خود موسوم به Xbox One را تا ۵۰ درصد کاهش داد.


به گزارش ایتنا از رایورز، مایکروسافت با نزدیک شدن به تعطیلات پایان سال میلادی اعلام کرد که از تاریخ ۲ نوامبر کاربران می‌توانند این کنسول بازی را با تخفیف ۵۰ دلاری خریداری کنند.

اگر شما جزو آن دسته از کاربرانی هستید که قصد خرید محصولات مایکروسافت را دارید، این شرکت در بیانیه خود توضیح داد که تقریبا به همه اجناس آن در فروشگاه‌های زنجیره‌ای Microsoft Store پنج درصد تخفیف خورده است.

برای آنکه بتوانید از این تخفیف قابل ملاحظه بهره‌مند شوید، باید روی سایت اینترنتی مایکروسافت در صفحه مربوط به پیشنهادات شرکت فرم مربوطه را پر کنید و سپس یک کوپن با کد ویژه دریافت می‌کنید که به کمک آن می‌توانید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای مایکروسافت برای خرید کالای مورد نظر خود ۵ درصد تخفیف بگیرید.

ین تخفیف شامل تمام فروشگاه‌های مایکروسافت در شهرهای مختلف جهان و فروشگاه اینترنتی شرکت می‌شود.
همچنین گفته شده است اگر کاربران در آمریکا و اروپا نمی‌توانند این فرم را پر کنند، کافی است یک پیامک حاوی کلمه Play را به شماره ۲۹۵۰۲ بفرستند تا کد مربوط به تخفیف ۵ درصدی برای آنها ارسال شود.

این تخفیف برای محصولات مختلف مایکروسافت از تاریخ ۲ نوامبر آغاز می‌شود و اگرچه بیشتر محصولات این شرکت را تحت پوشش قرار می‌دهد، اما جالب بدانید که کنسول بازی Xbox One نیز در لیست کالاهایی قرار دارد که به آنها تخفیف خورده است.