چهار افزونه جالب در گوگل کروم برای صرفه جویی در زمان - اینترنت - اخبار

چهار افزونه جالب در گوگل کروم برای صرفه جویی در زمان

دسته : اینترنت در تاريخ ۱۳۹۴/۹/۲۴ ۹:۲۰:۲۵ (1159 بار خوانده شده)
یکی از نقاط قوت گوگل کروم، داشتن منبعی عظیم از افزونه‌ها و ابزارهای جانبی است که کار با این مرورگر محبوب را ساده‌تر نیز می‌کندبرای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

برخی از ما تقریبا تمام روز را در مرورگرهای وقف وبگردی و انجام امور آنلاین خود می‌کنیم. در این شرایط، استفاده و بهره‌گیری از ابزارها و افزونه‌هایی که می‌تواند تا حدی زیاد در سرعت کار ما در برخی امور خاص تأثیرگذار باشد، بهره‌وری صرفه‌جویی بیشتر در زمان را به ارمغان می‌آورد.


گوگل کروم یکی از مرورگرهای محبوب بسیاری از کاربران و وبگردهای حرفه است، بدون هیچ حرف و حدیثی.

در اینجا چهار افزونه برای مرورگر گوگل کروم را مد نظر قرار می‌دهیم که صرف نظر از ماهیت جالب توجه و کاربردی آنها، در صرفه جویی در زمان نیز تأثیر بسزایی دارند.

استاد ایمیل خود باشید
افزونه‌ای با یک بسته کامل از امکانات خوب برای ایمیل شما. Checker Plus For Gmail – اینجا – قطع به یقین تنها افزونه‌ای است که برای بهره‌گیری سریع و استفاده ساده از ایمیل خود به آن نیاز دارید.

پیام‌های جدید با نصب این افزونه در گوشه بالای مرورگر شما به شکل Pop Up نمایش داده می‌شود و بدون نیاز به باز کردن ایمیل خود قادر هستید پیام‌ها را پاسخ داده، آرشیو کرده یا پاک کنید.

می‌توانید چندین حساب کاربری را به این افزونه معرفی کنید و واقعا استاد ایمیل خود باشید
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

تبلیغات را تحت کنترل خود درآورید
هیچ کمبودی در افزونه های Ad Blocker یا مسدود کننده تبلیغات در گوگل کروم وجود ندارد؛ اما افزونه uBlock Origin – اینجا – یکی از بهترین نمونه‌هاست که با توقف کامل تبلیغاتی که پهنای‌باند شما را می‌خورند، به سرعت وب‌گردی شما کمک زیادی می‌کند.

این افزونه مجهز به سیستم جالبی برای استفاده از فیلترها و همچنین امکان اضافه کردن فهرست برای مسدودسازی است و همچنین با یک کلیک ساده، شما را از رصدکنندگان فعالیت‌های آنلاین خود مطلع می‌سازد.

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

نگلیسی را بهتر بنویسید
آیا شما نیز جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در طول روز با زبان انگلیسی سر و کار زیادی دارد و باید مطالبی را در سطح نت به زبان انگلیسی نوشته و ارسال یا منتشر کنید؟

در این صورت حتما مشکلات گرامری یکی از عمومی‌ترین مشکلات شما مانند هر فارسی زبان دیگری است.

در نتیجه افزونه Grammarly – اینجا – کمک فراوانی به شما می‌کند، زیرا اقدام به اصلاح گرامر و اشتباهات املایی شما کرده و این کار را مبتنی بر ۲۵۰ اشتباه عمومی در زبان انگلیسی انجام می‌دهد.

این افزونه در هر جایی از وب که برای نوشتن منظور شده – شبکه‌های اجتماعی، ایمیل، وبلاگ و ... – فعال است و نه تنها گرامر و املای شما را بررسی و اصلاح می کند، بلکه کمک‌های محتوایی و زرادخانه‌ای از اصطلاحات و کلمات را ارائه می‌کند که نویسنده بهتری از شما در زبان انگلیسی می‌سازد!
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

واس پرتی را کنار بزنید
یکی دیگر از افزونه‌های جالب دیگر در کروم که صرف نظر از ماهیت جذاب و کارایی جالب خود، مستقیم تأثیر بسیاری در جلوگیری از اتلاف وقت دارد، StayFocusd است – اینجا.

این افزونه دسترسی شما را به وب‌سایت‌هایی که برای اتلاف وقت سراغ آنها می‌روید برای مدت زمانی معین مسدود می‌کند. با این افزونه می‌توانید کل یک وب‌سایت یا بخش‌هایی از آن را مسدود کنید و با به سادگی تنها اجازه باز شدن برخی از وب‌سایت‌ها را بدهید. در نتیجه بقیه اینترنت برای شما مفید و زمان استفاده از آن بهینه خواهد بود.

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.