«استوری» به وی‌چت هم آمد! - اخبار - اخبار

«استوری» به وی‌چت هم آمد!

دسته : اخبار در تاريخ ۱۳۹۷/۱۰/۹ ۹:۱۱:۲۳ (222 بار خوانده شده)
وی‌چت در راستای رقابت با همتایان خود، قابلیت‌های جدید از جمله استوری را به پلتفرم خود اضافه می‌کندبرای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

رقابت شبکه‌های اجتماعی برای ارائه امکانات برتر روزبه‌روز تشدید می‌شود و در تازه‌ترین تحول از این دست اپلیکیشن پرطرفدار وی چت به قابلیتی مشابه با استوری مجهز شده است.

وی چت که محبوب ترین اپلیکیشن اجتماعی در چین محسوب شده و در نقاط مختلف دنیا هم کاربران زیادی دارد، قابلیتی موسوم به کپسول زمان یا Time Capsule را ارائه کرده که به کاربران امکان می دهد تصاویر کوتاه ۱۵ ثانیه‌ای را ضبط کرده و برای دوستان و افراد موجود در گروه‌های دوستی خود بفرستند. این فایل‌ها تنها ۲۴ ساعت در دسترس خواهد بود و پس از آن پاک می‌شوند.

به گزارش ایتنا از مهر، وی چت این روزها به طور گسترده در حال پوست اندازی و قرار است به گونه‌ای بازطراحی شود که مشاهده مطالب ارسالی کاربران و لایک زدن آنها تسهیل شود. این خدمات فعلا در چین عرضه می‌شود و مشخص نیست چه زمانی در دیگر کشورهای جهان در دسترس خواهد بود.

وی چت که توسط شرکت چینی تنسنت برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده از طریق گوشی‌های اندرویدی، آیفون، ویندوز فون و غیره در دسترس است و از زبان‌های متعددی پشتیبانی می‌کند.
برچسب‌ها: شبکه اجتماعی   پشتیبانی   زبان   وی چت   کارب