جزئیات به‌روزرسانی iOS 13 شرکت اپل - اینترنت - اخبار

جزئیات به‌روزرسانی iOS 13 شرکت اپل

دسته : اینترنت در تاريخ ۱۳۹۸/۳/۱۹ ۷:۵۸:۲۱ (888 بار خوانده شده)
جزئیات به‌روزرسانی iOS 13 شرکت اپل که قرار است به زودی به بازار عرضه شود، منتشر شد. گزارش‌ها نشان می‌دهد که این نسخه به صورت رسمی در ماه ژوئن عرضه خواهد شد.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

شرکت اپل پیش‌بینی کرده است که در ماه ژوئن به طور رسمی از نسخه جدید پلتفرم iOS ، سیستم عامل گوشی‌های آیفون، رونمایی خواهد کرد.
این به‌روزرسانی، عنوان iOS 13 را به خود اختصاص داده است و اکنون به لطف اطلاعاتی که منتشر شده است و منابع آگاهی همچون بلومبرگ که از این اطلاعات کاملاً آگاه هستند، می‌توان تا حدودی به خصوصیات این سیستم عامل جدید پی برد.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از اوبرگیزمو، وقتی با دقت به 12 iOS می‌نگریم، می‌بینیم که تمرکز شرکت اپل در آن نسخه روی بهبود کیفیت و ساختار کلی iOS بوده است. دلیل این تمرکز هم انتقادات فراوانی بود که به خاطر نسخه 11 iOS به شرکت اپل شد.
این شرکت با توجه به آن انتقادات، به این نتیجه رسید که بهتر است روی کیفیت سیستم عامل خود کار کند تا بتواند رضایت کاربران خود را فراهم کند.

تحلیلگران و کارشناسان انتظار دارند که تغییراتی در iOS 13 مشاهده شود و این نسخه بتواند کاربران خود شگفت‌زده کند. منابع آگاه اعلام کردند که در ورژن جدید این سیستم عامل حالت تاریک (همان حالتی که گوگل به اندروید Q اضافه کرد) به چشم می‌خورد.

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

قرار است که در iOS 13، ویجت‌ها مجدداً طراحی شوند، انیمیشن‌های جدیدی در این نسخه دیده شود و کم بودن سرعت آیفون‌ها و آی‌پدهای قدیمی در این نسخه جبران شود.
در این بین گزارش دیگری توجه کارشناسان را جلب کرد. در این گزارش آمده است که این نخستین باری است که صفحه کلید iOS به‌روزرسانی می‌شود.

شایعات دیگری مبنی بر اضافه شدن قابلیتی شبیه به سوایپ کردن‌ به iOS 13 شنیده می‌شود. به این معنی که کاربران دیگر مجبور نیستند روی کلیدهای خاص بزنند، بلکه می‌توانند با سوایپ کردن در صفحه کلید کار خود را سریع‌تر انجام دهید.
منظور از سوایپ کردن، کشیدن انگشت از چپ به راست یا برعکس است.
برچسب‌ها: سیستم عامل   اپل   آیفون   ios   انیمیشن   ورژن   سوایپ