نخستین پیش‌نمایش «آفیس 2019» در اختیار کاربران سازمانی - نرم افزار - اخبار

نخستین پیش‌نمایش «آفیس 2019» در اختیار کاربران سازمانی

دسته : نرم افزار در تاريخ ۱۳۹۷/۲/۱۱ ۹:۲۲:۵۵ (785 بار خوانده شده)
این نخستین ویرایش مجموعه «آفیس 2019» محسوب می‌شود که تاکنون عرضه شده است و مایکروسافت می‌گوید مجموعه مذکور فقط قابلیت نصب و اجرا روی سیستم عامل ویندوز 10 را دارد.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

شرکت مایکروسافت در آخرین اقدام خود، نخستین پیش‌نمایش از نسخه بعدی مجموعه نرم‌افزاری خود موسوم به «آفیس 2019» را در اختیار کاربران قرار داد.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی از رایورز به نقل از سایت زد.دی.نت، این پیش‌نمایش که با نام Preview Edition شناخته می‌شود، از روز گذشته به صورت رسمی در اختیار کاربران سازمانی قرار گرفته است تا آزمایش‌ها و بررسی‌های لازم روی آن انجام و اشکالات و نقایص احتمالی آن مشخص گردد.

گفتنی است این نخستین ویرایش مجموعه «آفیس 2019» محسوب می‌شود که تاکنون عرضه شده است، ضمن اینکه مایکروسافت می‌گوید مجموعه مذکور صرفاً قابلیت نصب و اجرا روی سیستم‌عامل ویندوز نسخه 10 را دارد.


مطابق اطلاعات منتشره، اغلب قابلیت‌های جدیدی که برای این مجوعه نرم‌افزاری در نظر گرفته شده با قابلیت‌های موجود در مجموعه آنلاین «آفیس 365» برابری می‌کند و بر این اساس، پیش‌بینی می‌شود بیشتر کاربران سازمانی تمایلی به استفاده از آن نداشته باشند.
البته دو نرم‌افزار Word و Excel در نسخه جدید، ارتقاء یافته‌اند که به نظر می‌رسد جلب توجه بیشتری کرده و با استقبال مواجه گردند.

از دیگر نرم‌افزارهای موجود در این مجموعه جدید می‌توان به PowerPoint، Outlook، Publisher، Access، Projects، Visio و OneNote اشاره نمود.

«جِیرد اسپاتارو» مدیر مرکز توسعه مجموعه نرم‌افزاری آفیس در شرکت مایکروسافت در این خصوص گفت: «نسخه ProPlus مجموعه آفیس 365 جامع‌ترین و کامل‌ترین ویرایش از سری محصولات آفیس محسوب می‌شود و کمترین مشکل برای استقرار آن در محیط‌های سازمانی وجود دارد.»
به گفته وی: «در این میان، آفیس 2019 یک بروزرسانی جامع است که اپلیکیشن‌های مختلف با کارایی جدید را برای کاربران خانگی و سازمانی عرضه می‌کند.»

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.