نرم افزار - بهترین نرم‌افزارهای ویرایش فیلم - اخبار
دسته : نرم افزار در تاريخ ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۷:۵۹:۲۰ (20916 بار خوانده شده)
بدون شک یکی از مهم‌ترین ابزارهای تولید محتوا، نرم‌افزارهای قدرتمند ویرایش فیلم و تصویر است که به کاربران و محتواگذاران در فضای مجازی امکان برتری و موفقیت بیشتری را می‌دهد.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
ادامه | 8532 کلمه در ادامه متن
دسته : نرم افزار در تاريخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۷:۵۰:۴۹ (742 بار خوانده شده)
چندی پیش بود که مایکروسافت به‌عنوان شرکت توسعه و ارائه‌دهنده سیستم عامل محبوب و پرطرفدار ویندوز، اعلام کرد که تنها تا سال ۲۰۲۰ میلادی از نسخه ویندوز ۷ پشتیبانی می‌کند و شرکت‌ها و سازمان‌هایی که می خواهند همچنین از این نسخه به نسبت قدیمی استفاده کنند، باید با پرداخت مبلغی معلوم و مشخص، پشتیبانی مایکروسافت را برای دریافت به‌روزرسانی و وصله‌های امنیتی دریافت کنند.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
ادامه | 3745 کلمه در ادامه متن
دسته : نرم افزار در تاريخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ ۹:۱۷:۲۰ (823 بار خوانده شده)
شرکت شیائومی قصد دارد که از مرورگر جدید خود رونمایی کند و توانمندی خود را در حوزه نرم افزاری بیش از پیش نمایش دهد. این مرورگر مینت نام دارد و در مقایسه با رقبای خود به حافظه کمتری احتیاج دارد.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
ادامه | 3500 کلمه در ادامه متن
دسته : نرم افزار در تاريخ ۱۳۹۷/۴/۲۰ ۴:۴۵:۴۳ (749 بار خوانده شده)
موزیلا قصد دارد با جذب خیل عظیمی از کاربران موبایل که از سیستم عامل محبوب و پرطرفدار اندروید استفاده می‌کنند، به محبوبیش بیفزاید.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
ادامه | 3149 کلمه در ادامه متن
دسته : نرم افزار در تاريخ ۱۳۹۷/۲/۱۱ ۹:۲۲:۵۵ (905 بار خوانده شده)
این نخستین ویرایش مجموعه «آفیس 2019» محسوب می‌شود که تاکنون عرضه شده است و مایکروسافت می‌گوید مجموعه مذکور فقط قابلیت نصب و اجرا روی سیستم عامل ویندوز 10 را دارد.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
ادامه | 3675 کلمه در ادامه متن