صفحات - محدوده مسئولیت سایت - اخبار
دسته : صفحات در تاريخ ۱۳۹۰/۶/۲۷ ۷:۱۰:۰۰ (8704 بار خوانده شده)

Only visitors eligible to read in Persian are allowed to browse and use this web site and related services. For more information please email us at info@nano.net.ir

محدودیت مسئولیت (Disclaimer)

فقط بازدید کنندگان مسلط به خواندن متون فارسی مجاز به بازدید از صفحات یا تکمیل و ارسال فرمهای سایت می باشند. این سایت در قبال مطالب ، نرم افزار ها ، فرمها ، تصاویر و بطور کلی محتویات سایت از هر نوع و به هر شکل پویا یا ایستا هیچگونه تعهد یا تضمینی از نظر کیفیت عملکرد یا صحت مطالب در قبال بازدیدکنندگان و مشتریان نداشته و بازدید کننده با مسئولیت خود اقدام به مطالعه ، بازدید یا اجرای آنها خواهد نمود.

کلیه پیوندها ، علائم و اسامی بکار رفته متعلق به اشخاص ثالث و سایتهای دیگر تنها به منظور اطلاع رسانی یا رجوع به مالک اصلی آنها بکار رفته و حقوق این اسامی برای ثبت کنندگان آنها محفوظ است. این شرکت هیچگونه ادعایی در ارتباط با نمایندگی ، کارگزاری یا همکاری تجاری با آنها را نداشته و مسئولیتی ناشی از عدم عمل به تعهدات یا کیفیت خدمات آنها را بر عهده نخواهد داشت.

کلیه مطالب منتشره ، محتویات سایت و پیوندها موجود با توجه به حد اکثر توانایی و امکانات تحقیقاتی سایت در زمان انتشار کامل و صحیح می باشد و نهایت کوشش در بروز رساندن این اطلاعات بکار گرفته خواهد شد، لیکن با توجه به اختیار سایتها در تغییر مطالب یا رویه های خود در هر زمان و بدون اعلان قبلی تضمینی در این خصوص ارائه نخواهد شد.

بازدید کننده در هر بازدید موظف به کسب اطلاعات از تغییرات حاصل شده در هر یک از رویه های سایت و شرایط و تعهدات مربوط به بازدید از سایت و هریک از خدمات می باشد. ادامه بازدید ، مراجعه مجدد و هرگونه استفاده از مطالب و خدمات به منزله پذیرش این مفاد و تغییرات آنها تلقی خواهد شد. لیکن عدم کسب آگاهی توسط بازدید کننده موجب رفع مسئولیتهای ناشی از این مفاد نخواهد بود.

لطفا در صورت تردید در مفاد شرایط و تعهدات یا وجود هرگونه سوال در ارتباط با رویه ها و مطالب سایت با پست الکترونیکی info@nano.net.ir مکاتبه نمایید.

دسته : صفحات در تاريخ ۱۳۹۰/۶/۲۷ ۷:۱۰:۰۰ (8698 بار خوانده شده)
گروه شرکت های نانو در هیچ شرایطی ، مسئولیت خریدهای انجام شده در قبال درخواست مشتری را به عهده نخواهد گرفت و انجام تحقیقات ، اطمینان از صحت عملکرد فروشنده ، کیفیت و کمیت کالا یا خدمات خریداری شده و شرایط استفاده از آنها به طور مستقیم به عهده درخواست کننده می باشد و گروه شرکت های نانو قادر به بررسی هیچ یک از موارد فوق نخواهد بود.

درخواست کننده ، پس از اعلام هزینه خرید توسط گروه شرکت های نانو می بایست در صورت تمایل به انجام خرید بلافاصله نظر مساعد خود را اعلام نموده و کل هزینه اعلام شده را نقدا پرداخت نماید. بدیهی است در صورت هرگونه تغییر در نرخ ارز یا هزینه فروشنده اعم از پنهان یا آشکار ، پس از انجام قطعی معامله و صدور صورتحساب مشخص و درخواست کننده موظف به تسویه حساب نهایی با توجه به این صورتحساب خواهد بود.

گروه شرکت های نانو در هر زمان در رد یا قبول هر سفارش در هر مرحله و به هر دلیل مختار می باشند ، بدیهی است در صورت رد سفارشات توسط گروه شرکت های نانو هزینه ای از مشتری دریافت نخواهد شد.

درخواست کننده ، مسئول اصلی سفارشات و پرداخت های صورت گرفته می باشد و می بایست شخصا از تطابق سفارش ارائه شده ، با قوانین بین المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران اطمینان حاصل نماید و در صورت بروز تخلف کلیه مسئولیت های پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده درخواست کننده می باشد و چنانچه گروه شرکت های نانو در هر یک از مراحل انجام سفارش با موارد مشکوک و تخلف مواجه شود ، بلافاصله مراتب را به مراجع ذی صلاح انعکاس خواهد داد.

گروه شرکت های نانو می تواند در هر زمان مفاد تعهدنامه را بدون اعلام قبلی ، تغییر داده یا مفادی به آن اضافه یا کسر نماید. مسئولیت اطلاع از این تغییرات و مفاد جدید تعهدنامه ، به عهده درخواست کننده می باشد و ادامه ارائه سفارشات به منزله پذیرفتن موارد فوق می باشد. این موارد از طریق وب سایت و در همین صفحه قابل دسترسی می باشد.

در حال حاضر هیچگونه هزینه اضافی و یا مالیاتی علاوه بر هزینه اصلی خدمات برای کلیه خدمات اصلی سفارش داده شده تعلق نمی گیرد و خریدار تنها بهای خدمات خریداری شده را بدون مالیات پرداخت می نماید.

در ساعات اداری حداکثر تا ۶۰ دقیقه پس از ثبت سفارش دامنه یا فضای میزبانی وب شما به طور خودکار فعال خواهد شد و در صورت خرید سرور یا سرویس خاص دیگری از طریق ایمیل یا تلفن با شما تماس گرفته خواهد شد. چنانچه، به هر علتی، این تماس انجام نشد، حتما با شماره تلفن 84350-021 با ما تماس بگیرید

چنانچه ثبت سفارش در ساعات غیر اداری باشد، در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.

لازم به ذکر است هزینه استفاده از خدمات اینترنتی به منظور ورود به وب سایت و سفارش خدمات یا درخواست پشتیبانی و هزینه تماس تلفنی با شرکت بر عهده مشتری می باشد

تمامی قیمت های موجود در وب سایت به روز و معتبر است و تغییرات قیمت به صورت روزانه در وب سایت اعمال میگردد.

خدمات پس از فروش مجموعه شامل پشتیبانی تمامی سرویس ها می باشد که از طریق بخش پشتیبانی در دسترس است.
دسته : صفحات در تاريخ ۱۳۹۰/۶/۲۷ ۷:۱۰:۰۰ (9040 بار خوانده شده)

قوانین و مقررات

این توافقنامه توسط گروه شرکت های نانو که در این توافقنامه " گروه شرکت های نانو " نامیده میشود از یک طرف و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما) که در این توافقنامه "مشترک" نامیده میشوید از طرف دیگر، تنظیم شده و از لحظه تائید که بعنوان امضای الکترونیکی شما تلقی میگردد معتبر و قابل اجراست. این توافقنامه شرایط و مقررات استفاده از خدمات و محصولات گروه شرکت های نانو را تعیین نموده و تعهدات گروه شرکت های نانو به مشترک و بالعکس تعهدات مشترک به گروه شرکت های نانو را در رابطه با خدمات و محصولات مورد استفاده توسط مشترک تشریح می کند. این توافقنامه مانند دیگر سیاستهای گروه شرکت های نانو ، به همراه تمامی تغییرات ضمیمه آن، تشکیل دهنده توافقنامه ای کامل و اختصاصی بین مشترک و گروه شرکت های نانو می باشد که در رابطه با چگونگی نحوه استفاده از خدمات و محصولات گروه شرکت های نانو میباشد و همچنین تکمیل کننده تمامی پیشنهادات و توافقات و ارتباطات قبلی می باشد

تمامی سیاستنامه ها و توافقنامه های مربوط به خدمات و محصولات گروه شرکت های نانو به صورت بخش های جداگانه در این توافقنامه آمده است که شامل سیاست نامه های مورد بحث (UDRP) نیز می باشد. با تهیه محصولات و خدمات گروه شرکت های نانو، مشترک موافقت مینماید که تمامی شرایط و توافقنامه های پیوست را که بخشی از این توافقنامه هستند درک و موافقت نموده که به آن عمل نماید. علاوه بر تمامی نقل و انتقالات مالی انجام شده توسط مشترک، مشترک با شرایط این توافقنامه در مورد نقل و انتقالات مالی که توسط هر کسی که بعنوان جانشین مشترک یا هر کسی که از اشتراک ایجاد شده توسط مشترک در گروه شرکت های نانو استفاده می کند انجام می شود نیز موافقت میکند، حتی درصورتیکه نقل و انتقال به جانشینی از مشترک انجام نشده باشد. قوانین کلی مطرح شده در بند "الف" در مورد تمامی مشترکین گروه شرکت های نانو اعمال می شود. توافقنامه های خاص مربوط به خدمات و یا محصولات، در بند "ب" مطرح شده اند که هریک صرفا در مورد مشترکینی که آن محصولات یا خدمات را تهیه نموده اند قابل اجراست.

الف) قوانین کلی خدمات و محصولات

1- توافقنامه و تغییرات

مشترک متعهد میشود که با تغییراتی که ممکن است گروه شرکت های نانو هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می شود رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات گروه شرکت های نانو را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات گروه شرکت های نانو انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی گروه شرکت های نانو مسترد نمی گردد. مشترک می پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات گروه شرکت های نانو مسئول خواهد بود که این موضوع را به گروه شرکت های نانو اطلاع دهد. بدیهی است اطلاع رسانی مشترک نباید زودتر از 15 روز پیش از تاریخ پرداخت و دیرتر از 3 روز پیش از تاریخ پرداخت صورت گیرد.

2- اطلاعات صحیح

مشترک موافقت می نماید که با به روز نمودن اطلاعات خود (درصورت لزوم) هنگام استفاده از خدمات و محصولات گروه شرکت های نانو اطلاعات صحیح در اختیار گروه شرکت های نانو قرار دهد و گروه شرکت های نانو برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا گروه شرکت های نانو شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد گروه شرکت های نانو به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

3- حفظ اطلاعات محرمانه

شما می توانید در این قسمت رویه حفظ اطلاعات محرمانه در گروه شرکت های نانو را مطالعه فرمائید که در مورد تمامی محصولات و خدمات گروه شرکت های نانو اعمال میشود.این رویه در برگیرنده حقوق مشترک و مسئولیت گروه شرکت های نانو در رابطه با حفظ اطلاعات شخصی مشترک است. گروه شرکت های نانو از اطلاعات مشترک بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیتهای ذکر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد کرد.

4- امنیت حساب

مشترک متعهد می گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به گروه شرکت های نانو اطلاع داده شود.بدیهی است گروه شرکت های نانو هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک با و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده نمپذیرد. مشترک همچنین موافقت می نماید که مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به گروه شرکت های نانو یا دیگر مشترکین که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور مشترک بوده به عهده مشترک میباشد. مشترک میبایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب مشترک انجام می گیرد، چه بوسیله خود مشترک و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترک میباشد. گروه شرکت های نانو از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب مشترک با و یا بدون اجازه مشترک خودداری می کند.

5- عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع

مشترک موافقت می نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.

گروه شرکت های نانو مختار است، به علت استفاده غیرقانونی مشترک از خدمات و محصولات، یا به دلیل ارسال هرزنامه(spam) و یا مصرف بیش از حد CPU در سرویس های اشتراکی و یا موارد غیر اخلاقی، اطلاعات مشترک را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.

گروه شرکت های نانو حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید گروه شرکت های نانو در هر زمان برای خود محفوظ می دارد.

چنانچه خدمات یا محصولاتی توسط مشترک تهیه شده باشد گروه شرکت های نانو اجباری برای نظارت بر استفاده مشترک از خدمات و محصولات را ندارد.

گروه شرکت های نانو این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.گروه شرکت های نانو مجاز است دسترسی مشترک به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه گروه شرکت های نانو، شرکتهای وابسته و یا شرکاء گردد، گروه شرکت های نانو مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترک خود خاتمه دهد.

گروه شرکت های نانو همه حسابها را برای استفاده بیش از حد فضا و یا پهنای باند و منابع سرور را مانند CPU و RAM ، مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده استفاده بیش از میزان تعیین شده، بمنظور دریافت هزینه مازاد و یا قطع سرویس مشترک اقدام می نماید.چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد گروه شرکت های نانو مجاز به لغو سرویس مشترک خواهد بود.

اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی که جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده اند، اعمالی که مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می باشند، اعمالی که جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل و نه محدود به جنایت، استفاده غیراخلاقی از تصاویر کودکان و ... طراحی شده اند. اعمالی که حریم شخص ثالث و یا یک نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می دهند. فعالیتهایی که جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبکه دیگران به طور غیرمجاز (هک کردن)، انتشار ویروسهای اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده اند و یا فعالیتهایی که به هرصورت منجر به آزار کودکان گردد. بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی گردد.

6- عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسویه خسارت

گروه شرکت های نانو به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک حساب و یا تشخیص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه (ها) و یا نامه های ناخواسته (Bulk Mail) آن حساب را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این، مشترک متعهد به پرداخت کل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به گروه شرکت های نانو میباشد. مشترک تائید می کند که مفاد سیاستنامه عدم ارسال هرزنامه گروه شرکت های نانو را مطالعه و درک نموده و رعایت کردن آنها را پذیرفته است. این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.

7- مالکیت معنوی

کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی گروه شرکت های نانو متعلق به گروه شرکت های نانو است. مشترک موافقت می کند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمی شود و متعهد می شود که هیچ گونه ادعا و درخواستی درباره سود خدمات و محصولات نخواهد کرد.

مشترک درک و موافقت می کند که کلیه محتویات و موارد موجود در این موافقتنامه، سایر رویه ها و وب سایت گروه شرکت های نانو مانند سایر حقوق و قوانین مالکیت تحت حفاظت قوانین مختلف حق نشر، حق امتیاز و علامت تجاری در جمهوری اسلامی ایران می باشد و گروه شرکت های نانو صادر کننده امتیاز آن صریحاً تمامی حقوق مربوط به چنین مواردی را برای خود محفوظ می دارد، همچنین مشترک درک و موافقت نموده است که از هرگونه استفاده از بندهای شرح داده شده در بالا به هر نحو بدون داشتن اجازه صریح کتبی از گروه شرکت های نانو یا صادرکننده امتیاز آن منع شده است. هیچ گونه امتیاز یا حقی تحت هرگونه حق نشر، امتیاز، علامت تجاری، علامت خدماتی یا حق مالکیت یا پروانه دیگر بوسیله این توافق نامه به مشترک واگذار نشده است.

8- استفاده از محصولات نرم افزاری گروه شرکت های نانو

چنانچه مشترک محصولات نرم افزاری گواهی شده گروه شرکت های نانو را تهیه نماید، گروه شرکت های نانو به مشترک یک جواز محدود، غیر انحصاری، غیر قابل انتقال برای استفاده از نرم افزار ارائه می دهد.مشترک می تواند نرم افزار را بر روی هر پایگاه اطلاع رسانی اجرا نماید اما نمی تواند آن را بر روی 2 و یا چند پایگاه اطلاع رسانی بطور همزمان نصب کند.

مشترک نمی تواند در نرم افزار تغییرات اعمال نموده و یا با نرم افزارهای دیگر ترکیب نماید همچنین نمی تواند نرم افزاری را از این نرم افزار مشتق و یا plug-in مبتنی بر نرم افزار ایجاد نماید.هیچ عملی برای دستیابی به کد منابع (Source Code) نرم افزار مجاز نمی باشد.گروه شرکت های نانو تمامی حقوق نرم افزار را برای خود محفوظ می دارد.نرم افزار و تمامی نسخه های کپی آن که مشترک به طور مجاز تهیه نماید تحت مالکیت معنوی گروه شرکت های نانو هستند.

کد منابع (Source Code) نرم افزار دارایی انحصاری گروه شرکت های نانو بوده و نرم افزار از طریق حق چاپ (Copy Right)، از جمله قانون حق نشر ایران محافظت می شود.بجز حقوقی که در این توافقنامه صریحا به مشترک اعطا شده هیچ حق دیگری نسبت به نرم افزار به مشترک تعلق نمی گیرد و کلیه حقوق آن برای گروه شرکت های نانو محفوظ می باشد.گروه شرکت های نانو محصولات نرم افزاری خود را بدون هیچ نوع ضمانت و گارانتی صریح یا ضمنی ارائه می دهد با این وجود محدودیتی برای ارائه ضمانتهای ضمنی در حین فروش ندارد.

9- هزینه و پرداخت

کلیه هزینه ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می شوند و غیر قابل بازگشت می باشند مگر اینکه به نوعی صریحا ذکر شده باشد، حتی اگر خدمات مشترک قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد.

گروه شرکت های نانو صریحا این حق را برای خود محفوظ می دارد که قیمت گذاری را بوسیله پست الکترونیک و یا بر روی وب سایت رسمی خود(nanopars.com) اطلاع دهد. پرداخت توسط مشترک با ارائه کارتهای اعتباری تعیین شده، واریز به حساب بانکی، چک های حقیقی و حقوقی و روشهای دیگری که رسماً اعلام شده است با استفاده از سیستم پیش پرداخت گروه شرکت های نانو قابل انجام است. مشترک می‌تواند از طریق روشهای پرداخت تعیین شده، حساب پیش پرداخت خود را شارژ نماید.

چنانچه قرارداد، پرداخت ماهانه داشته باشد تاریخ پرداخت صورت‌حساب ماهانه مشترک براساس نرخ خرید تعیین می‌شود مگر اینکه تاریخ خرید بعد از بیست و نهم ماه باشد.در این صورت تاریخ پرداخت صورت‌حساب بیست و نهم هرماه خواهد بود.چنانچه قرارداد پرداخت سالانه و یا طولانی تر داشته باشد و گزینه تمدید اتوماتیک را انتخاب کرده باشد ،گروه شرکت های نانو به طور اتوماتیک سرویس مورد نظر را تمدید خواهد کرد و مبلغ آن را از موجودی پیش پرداخت حساب مشترک بر اساس نرخهای جاری گروه شرکت های نانو دریافت خواهد کرد.

چنانچه به هر دلیل گروه شرکت های نانو موفق به دریافت بدهی مشترک، از طریق روشهای پرداخت تعیین شده بابت خدمات و محصولات نشود، مشترک موافقت می‌نماید که گروه شرکت های نانو مشترک را برای تسویه بدهی‌ تحت پیگرد قانونی قرار دهد. چنانچه پرداختهای مشترک توسط کارت اعتباری انجام گیرد و اگر به هر دلیل گروه شرکت های نانو نتواند کل مبلغ بدهی مشترک بابت محصولات و خدمات را از کارت اعتباری وی دریافت نماید مشترک موافقت می‌نماید که گروه شرکت های نانو مشترک را برای تسویه بدهی‌ تحت پیگرد قانونی قرار دهد. بمنظور تسویه بدهی، گروه شرکت های نانو خود را مجاز میداند تا بلافاصله سرویس مشترک را که بوسیله مشترک یا از طریق وی تهیه و یا تمدید شده‌اند بدون هیچگونه اطلاع قبلی لغو و یا مسدود نماید.

صورت حساب هزینه‌ها از طریق روش پرداخت انتخابی مشترک دریافت می‌شود. مشترک می‌تواند هر زمان که مایل باشد روش پرداخت خود را با ورود به قسمت "افزایش اعتبار" خود تعیین نماید. مشترک توافق می‌کند که در مورد تمدید خدمات دریافتی خود به طور کامل مسئول بوده و چنانچه گروه شرکت های نانو موفق به دریافت هزینه سرویس مشترک از طریق روش پرداخت انتخابی وی نشود، گروه شرکت های نانو هیچ مسئولیتی در قبال مشترک و یا شخص ثالث نخواهد داشت.

ب) سیستم پیش پرداخت

مشخصات سیستم

با استفاده از سیستم پیش پرداخت گروه شرکت های نانو در حقیقت مشترک پیشاپیش وجهی را به گروه شرکت های نانو می‌پردازد و هر زمان که مایل بود از موجودی حساب پیش پرداخت خود استفاده می‌نماید. بدیهی است در زمان خرید نیز بجای پرداخت در اصل یک مرتبه موجودی به حساب مشترک واریز و همان لحظه نیز توسط سیستم برداشت میشود تا بدین ترتیب روال استفاده از سیستم پیش پرداخت برای همه محصولات و خدمات در هر حالت رعایت شود. مشترک در مقابل خدمات و محصولاتی که از گروه شرکت های نانو خریداری می‌نماید و گروه شرکت های نانو به وی ارئه می‌دهد توافق می‌کند که هزینه آنها را با استفاده از این سیستم انجام دهد

پرداخت مشترک می تواند از طریق کارت های اعتباری تعیین شده، حوالجات تلفنی/تلگرافی، حواله و یا چک حقیقی یا حقوقی و یا روشهای پرداخت تعیین شده صورت گیرد. مشترک موافقت می‌نماید چنانچه چک بانکی وی وصول نگردد علاوه بر طی روال قانونی، ملزم به پرداخت جریمه ای معادل 4% از کل مبلغ چک وصول نشده میباشد، گروه شرکت های نانو خود را مجاز میداند این جریمه را بدون اطلاع قبلی از حساب مشترک دریافت نماید.

مشترک می‌تواند هر زمان که مایل باشد مقدار موجودی باقی مانده در حساب خود را از قسمت "گزارش حساب"در وب سایت گروه شرکت های نانو بررسی نماید. در صورت تمایل به بسته شدن حساب و درخواست استرداد وجه، 15% ( از اعتبار مصرف نشده ) به عنوان کارمزد کسر و ما بقی به مشترک مسترد خواهد شد.تمامی نقل و انتقالات مالی مربوط به سیستم پیش پرداخت بر اساس ریال ایران صورت می‌گیرد.

استفاده از موجودی حساب پیش پرداخت

استفاده از موجودی حساب پیش پرداخت تنها برای خرید محصولات و خدمات گروه شرکت های نانو از طریق وب سایت گروه شرکت های نانو امکان پذیر است. هیچ خریدی بدون تکمیل موجودی حساب مشترک (حداقل به میزان خرید مورد نظر) صورت نمی‌گیرد. مشترک می‌تواند هر زمان که مایل بود اعتبار خود را افزایش دهد. مشاهده ریز عملکرد مربوط به حساب مشترک از طریق لینک "کارکرد حساب" در کنترل پنل اعضاء در وب سایت گروه شرکت های نانو امکان پذیر می‌باشد.حساب مشترک خرید‌های انجام شده، وجه باقی مانده در حساب، مبلغ هر خرید انجام شده، زمان انجام و ... را نمایش می‌دهد. گروه شرکت های نانو حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را بمنظور اجرای هرگونه حکم قضائی، روال قانونی و درخواستهای دولتی ضروری می‌داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال و یا یا حذف هرگونه اطلاعات را به صورت کلی و یا جزئی به روش جدید گروه شرکت های نانو در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.

ضمانتهای ویژه

مشترک توافق می‌نماید که گروه شرکت های نانو هیچگونه ضمانت خاصی در ارتباط با سیستم پیش پرداخت ندارد. گروه شرکت های نانو صریحا این حق را برای خود قائل است که به روش جدید خود خدمات و محصولات را در صورت صلاحدید لغو نموده و یا انتقال دهد این امر جهت حفظ پایداری روال حقوقی، مدنی یا جنایی برای گروه شرکت های نانو،شرکت‌های وابسته، نمایندگان، متصدیان ،مدیران و کارمندان آن می‌باشد.

10- ضامن تعهدات

مشترک یا هر شخص دیگر که به نمایندگی از مشترک این توافقنامه را با عمل تائید، به صورت الکترونیکی امضا می‌نماید، بدین وسیله اعلام می‌کند و متعهد می‌شود که دارای حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه رادارا میباشد و هیچ‌ یک از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد می‌شود که 18 سال یا بیشتر سن دارد و یا وکیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد کرد و تضمین می نماید که تمام کارهایی را که انجام می‌دهد با علم بر اینکه بر منافع قانونی دیگران آسیب نمی‌زند و با منافع آنها در تضاد نیست انجام می‌دهد.

11- رفع مسئولیت

گروه شرکت های نانو تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی(از قبیل از دست رفتن اطلاعات و ...)‌ مسئول نمی‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض گارانتی (صریح یا ضمنی)‌، نقض توافقنامه و رویه‌های جانبی آن بوده و یا عدم توانایی مشترک در استفاده از محصولات و یا خدمات گروه شرکت های نانو و یا به هر علتی از دست رفتن اطلاعات و فایلها باشد. اگر چه گروه شرکت های نانو احتمال چنین خسارتی را گوشزد کرده باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممکن است از حالات فوق مستثنی گردد که در همچین شرایطی مسئولیت گروه شرکت های نانو محدود به قانون می‌گردد. مشترک موافقت می‌کند که در هیچ شرایطی حداکثر مسئولیت تقبل شده توسط گروه شرکت های نانو در برابر خسارات احتمالی بیش از کل مقدار پرداختی شما به ازای خدمات و محصولات مشخص خریداری شده نگردد.

انتهای بند 12 برخی از حوزه‌های قضایی اجازه رد ضمانت ضمنی را نمی‌دهند ،در این موارد موردشرح داده شده در بالا در مورد شما قابل اجرا نمی‌باشد .بند 21 ابقاء بندهای 1،7،10،12،13،14،15،16،17،18،19،20،21،22 در توافقنامه در صورت لغو شدن یا خاتمه یافتن توافقتامه به قوت خود باقی می‌ماند .

12- عدم وجود ضمانت

گروه شرکت های نانو هرگونه ضمانت صریح یا ضمنی در فروش و غیره را نقض می‌کند. محصولات و خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه میشوند. گروه شرکت های نانو هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشترک را برآورده می‌کنند ، سرویسها قطع نمی‌شوند، بدون خطا هستند و با معایب برطرف خواهند شد ارئه نمی‌دهد. گروه شرکت های نانو هیچگونه ضمانتی در مورد صحت و دقت عملکرد محصولات و خدمات و نتایج استفاده از آنها ارائه نمی‌دهد.

13-پرداخت غرامت

مشترک توافق می‌کند که از گروه شرکت های نانو، پیمانکاران، نمایندگان، کارمندان، مدیران، سهامداران و وابستگان آن در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب و یا هزینه شامل حق الوکاله که ناشی از ادعا، عملکرد و یا تقاضای شخص ثالث در ارتباط با مشترک (شامل نمایندگان مشترک و یا هر فرد دیگر که از اشتراک، محصولات یا خدمات مشترک با و یا بدون اجازه مشترک، استفاده از خدمات و محصولات که مشترک از گروه شرکت های نانو خریداری نموده است) و یا نقض مفاد توافقنامه‌های موجود در این توافقنامه باشد، محافظت کرده و غرامات اجتماعی را پرداخت نماید. علاوه بر این مشترک موافقت می‌نماید که از گروه شرکت های نانو در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب یا هزینه شامل حق ‌الوکاله که ناشی از نقض ضمانتها ذکر شد و در این توافقنامه به هرگونه عملکرد خلاف از جانب مشترک، هر ادعایی مبنی بر اشتراک شما به کپی‌رایت ، علامت تجاری، حق مالکیت معنوی شخص دیگر باشد محافظت کرده و غرامات احتمالی را بپردازد. این غرامات علاوه بر غرامتهایی است که مشترک از طرف خود پرداخت می‌نماید. چنانچه شکایتی علیه گروه شرکت های نانو در حال اجرا یا ارسال باشد گروه شرکت های نانو باید در این مورد مطلع گردد. قصور از جانب مشترک در مورد ارسال این تعهد‌نامه به منزله نقض موارد این توافقنامه خواهد بود. گروه شرکت های نانو مجاز خواهد بود در مقابل چنین ادعاهایی به روش جدید خود از خود دفاع نماید. مشترک متعهد می‌شود که در صورت بروز چنین ادعاهایی بلافاصله گروه شرکت های نانو را جهت کنترل امور در جریان قرار داده و در تمام مراحل به طور کامل با گروه شرکت های نانو همکاری نماید و همچنین توافق می‌نماید چنانچه گروه شرکت های نانو متوجه اقامه مشکلات نهاد دولتی ، اداری یا قضایی در رابطه با اشتراک مشترک در گروه شرکت های نانو گردد، علاوه بر تغییر کنترل اشتراک مشترک هرگونه اقدام دیگری را که جهت رعایت قوانین دولتی، اداری یا قضایی لازم بداند تا زمان خاتمه اجرا انجام دهد.

14- قوانین حاکم،محل دادرسی ، عدم اجازه شکایت

مشترک موافقت می‌نماید که محل دادرسی پرونده‌های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط گروه شرکت های نانو در دادگاه تهران و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه ای واقع در تهران باشد. مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه روش شده‌اند شکایتی به دادگاه ارائه دهد.

15- ابلاغ های قانونی

کلیه ابلاغها و اعلانات گروه شرکت های نانو (به‌جز موارد نقض توافقنامه) در وب‌سایت اعلام خواهند شد. اخطارهای مربوط به نقض قرارداد به پست الکترونیک و یا آدرس پستی مشترک ارسال می‌شوند. در هرصورت تاریخ دریافت ابلاغ 5 روز پس از ارسال آن در نظر گرفته می‌شود. اعلانات و ابلاغهای مشترک به گروه شرکت های نانو میبایست به پست الکترونیک موجود در سایت گروه شرکت های نانو ارسال گرد

16- عناوین

عناوین موجود در این توافقنامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافقنامه وجود‌داشته باشد، مفاد قرارداد میبایست مرجع عملکرد قرار گیرند .

17- توافقنامه کامل

توافقنامه حاضر شامل رویه‌ها و توافقنامه‌هایی که در این قسمت اشاره شده (مانند رویه حل اختلافات) به عنوان قرارداد کامل و تنها قرارداد بین مشترک و گروه شرکت های نانو برای محصولات و خدمات ذکر شده تلقی می‌گردد.

18- تفکیک‌پذیری

بخشهای این قراداد تفکیک‌پذیر میباشند. در صورتی که بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیکترین شکل به متن اصلی تفسیر می‌گردد و سایر قسمتها و شرایط توافقنامه به طور کامل لازم‌الاجرا هستند.

19- سلب اختیار

عدم اجرای بخشی از شرایط این توافقنامه و توافقنامه های ضمیمه آن توسط گروه شرکت های نانو در مقابل مشترک یا دیگران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از گروه شرکت های نانو نمی‌باشد.

20- وضعیت اضطراری

گروه شرکت های نانو همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل گروه شرکت های نانو هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی گروه شرکت های نانو گردند. مشترک موافقت می‌نماید گروه شرکت های نانو را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.

21- عدم بهرهمندی شخص ثالث

هیچ قسمتی از این قرارداد صریحا و یا ضمنی به مفهوم اعطای حقوق، مزایا و یا تعهدی به شخص ثالث نمی‌باشد، مگر مواردی که در این توافقنامه ذکر شده‌اند.

دسته : صفحات در تاريخ ۱۳۹۰/۶/۲۷ ۷:۱۰:۰۰ (8352 بار خوانده شده)

رویه حریم بازدید کننده (Privacy Policy)

کلیه اطلاعات ارائه شده توسط بازدید کنندگان شامل نام، مشخصات و پست الکترونیکی که از هر طریق ممکن شامل و نه محدود به فرمهای سایت یا فایلهای ارسالی یا نامه های الکترونیکی ارسال شده یا توسط مکانیزمهای خودکار وب سایت جمع آوری شوند به نحوی که جزو اطلاعات شخصی مشتریان حساب شود حریم بازدید کننده محسوب شده و از این رویه مطابعت می نماید.

در صورت تمایل بازدید کننده به دریافت اطلاعات یا خدمات ، اطلاعات خصوصی خود نظیر نام، نام خوانوادگی، آدرس پست الکترونیکی ، تلفن ، آدرس پستی و هرگونه مشخصات خصوصی دیگر که از طریق آن بازدید کننده قابل شناسایی ، تایید و ردیابی باشد را توسط فرمهای مخصوص یا سایر روشها در اختیار سایت قرار داده تا فقط جهت ارسال پاسخ مناسب یا انجام درخواست مشتری مورد استفاده قرار گیرد.

در هر بازدید از صفحات سایت اطلاعات عمومی بازدید کننده بطور خودکار از طریق مرورگر یا هر روش خود کار دیگر استخراج می گردد. دامنه این اطلاعات شامل نحوه جستجو، نرم افزارهای مورد استفاده ، مشخصات مرورگر، کشور مبدا ، کلمات کلیدی جستجو ، آدرس ارتباط (IP) و نظایر آن می گردد و فقط جهت مصارف آماری و استخراج اطلاعات به نحوی که امکان ردیابی بازید کننده خاص و بطور اختصاصی امکان پذیر نباشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

حق حفط و استفاده نا محدود از کلیه اطلاعات جمع آوری شده شامل اطلاعات خصوصی و عمومی بازدید کنندگان در چهار چوب این رویه برای شرکت مهندسی نانوسامانه محفوظ می باشد.

شرکت مهندسی نانوسامانه از اطلاعات شخصی جمع آوری شده اعم از خصوصی یا عمومی جهت انجام تبلیغات الکترونیکی مستقیم برای شخص بازدید کننده استفاده نخواهد نمود.

این رویه فقط شامل سایت www.nano.net.ir شده و کلیه پیوندهای مرتبط به این سایت و حتی سایر سایتهای طراحی شده توسط شرکت مهندسی نانوسامانه و یا متعلق به شرکت مهندسی نانوسامانه از شمول آن خارج می باشند. بازدید کننده شخصا در هنگام بازدید از هر یک از پیوندها موظف به کسب اطلاعات در ارتباط با رویه های سایت مورد نظر می باشد.

شرکت مهندسی نانوسامانه در جمع آوری اطلاعات بازیدکنندگان نهایت دقت و رعایت اصول امنیتی را در حد توان خود خواهد نمود ولی در هیچ یک از موارد تضمین یا تعهدی در قبال اطلاعات نشت کرده یا ربوده شده در هنگام ارسال یا نگهداری در سیستم توسط افراد و روشهای غیر مجاز را نخواهد نمود.

در صورت مشاهده موارد امنیتی نظیر اخلال ، سعی در نفوذ غیر مجاز، عدم رعایت قوانین یا رویه های سایت و نظایر آن یا در خواست مراجع قانونی کلیه اطلاعات جمع آوری شده مرتبط از پوشش این رویه خارج، و بلافاصله جهت پیگیری در اختیار مراجع ذی صلاح قرار خواهد گرفت.

شرکت مهندسی نانوسامانه تحت هیچ شرایط نسبت به فروش یا وا گزاری اطلاعات اختصاصی جمع آوری شده در ارتباط با بازدیدکنندگان به شخص ثالث اقدام نخواهد نمود.

پارس پرداخت حق حذف، اضافه یا تغییر این رویه را بدون اعلام قبلی برای خود محفوظ دانسته و بازدید کننده موظف به کسب آگاهی از این تغییرات به همین طریق و در همین قسمت از سایت می باشد. بدیهیست ادامه استفاده از خدمات سایت به هر نحو دلیل بر پذیرفتن شرایط جدید خواهد بود. در صورت وجود هرگونه سوال در ارتباط با این رویه خواهشمند است با آدرس پست الکترونیکی policy@nano.net.ir مکاتبه نمایید.

رویه امنیت (Security Policy)

رویه های امنیتی ، شامل کلیه روالها و قوانینی می گردد که رعایت آنها جهت کاهش و به حداقل رساندن خطر پذیری نشت اطلاعات و محتویات محرمانه سایت و بازدید کنندگان الزامی می باشد.

کلیه اطلاعات ذخیره شده در سایت میبایست خالی از ارزش مادی نگهداری شود و بازدید کننده سایت به موجب این رویه مجاز به حفظ و نگهداری اطلاعات محرمانه نظیر شماره کارت اعتباری، رمزها و محصولات الکترونیکی در پست الکترونیکی ، بانکهای اطلاعاتی ، یا هر گونه حساب مستقر در سایت نمی باشد.

بازدید کننده از سایت مجاز به انتقال اطلاعات محرمانه کارت پرداخت یا هرگونه کارت یا حساب اعتباری دیگر به هیچ یک از روشهای مکاتبات الکترونیکی شامل نامه های الکترونیکی، انجمن ها ، محاورات اتاقهای گفتگو ، فرمها و صفحات سفارش یا خدمات پس از فروش نبوده و در صورت مشاهده ضمن حذف اطلاعات مربوطه تخطی از مفاد این رویه محسوب خواهد شد.

کلیه کدها و رمزهایی که برای دریافت هرگونه اطلاعات یا خدمات از سایت در اختیار بازدید کننده قرار می گیرد محرمانه تلقی شده و بازدید کننده مجاز به واگذاری و افشای آنها نمی باشد. در صورت وجود هرگونه سوال در ارتباط با این رویه خواهشمند است با آدرس پست الکترونیکی policy@nano.net.ir مکاتبه نمایید

رویه کیفیت (Quality Policy)

این رویه چگونگی کیفیت کلیه خدمات رایگان و غیر رایگان، خدمات پس از فروش ، پاسخگویی امور مشتریان ، اطلاع رسانی و قیمت گذاری ارائه شده از طرف سایت را مشخص نموده و رعایت مفاد آن برای کلیه بازدید کنندگان و مسئولین سایت الزامی می باشد.

کلیه اطلاعات ارائه شامل متون داخل سایت ، فرمها ، گزارشات ، دستور العملها ، پیشنهادات و مکاتبات و محاورات الکترونیکی و غیر الکترونیکی با نهایت دقت ممکن و سعی می بایست با با بکارگیری نهایت سعی کوشش در حفظ امانت داری و رعایت حقوق دیگران همچنین صحت و صداقت تهیه و منتشر گردد.

صرف ارسال هر یک از فرمهای سایت یا به پاسخ آنها ، همچنین مفاد متون سایت و تبلیغات به هیج وجه اجباری مبنی بر پرداخت هزینه (خرید خدمات) برای بازدید کننده و تعهد به ارائه خدمات (فروش خدمات) برای مسئولین سایت در بر نخواهد داشت.

حق انصراف از درخواست خرید خدمات تا قیل از پرداخت هزینه یا تعهد به پرداخت برای بازدید کنندگان و مشتریان محفوظ می باشد ولی در صورت انصراف پس از این مرحله نانو شرکت مهندسی نانوسامانه به هیچ وجه مسئولیت یا تضمینی استرداد هزینه بر عهده نخواهد داشت.

همچنین سایت حق انصراف از ارائه خدمات را در هر زمان و هر مرحله بدون نیاز به ارائه دلیل ، حتی پس از دریافت وجه برای خود محفوظ می دارد.

در مواردی که اعلام هزینه نهایی و دقیق خدمات مقدور نباشد سایت با توافق بازدیدکننده مجاز به دریافت وجه علی الحساب یا حداکثر هزینه براوردی می باشد. بدیهیست پس از مشخص شدن هزینه نهایی طرفین ملزم به انجام تسویه حساب در اسرع وقت خواهند بود.

در محاسبه هزینه ها ملاک جداول و دستور العملهای ارائه شده از طریق سایت ، تبلیغات یا سایر مکاتبات می باشد لیکن سایت حق اعمال هر گونه تغییراتی نظیر اعمال تخفیف یا تغییر هزینه های ثابت و متغییر را در موارد مختلف برای خود محفوظ خواهد داشت. بدیهیست طرفین در صورت عدم توافق و تمایل به پذیرش تغییرات از حق انصراف برخوردار خواهند بود.

سایت در هیچ شرایط قادر به پذیرش مسئولیت پرداختهایی که نیاز به کیفیتها و محدودیتهایی نظیر زمان پرداخت ، نحوه پرداخت ، موارد امنیتی خاص و ... می باشند نخواهد بود.

در صورت ایجاد محدودیت زمانی جهت ارائه خدمات توسط بازدید کننده و مشتریان در خواستها و پرداخت هزینه ها با مشخص نمودن فرصت زمانی دقیق می بایست حد اکثر 20 روز کاری قبل از اتمام فرصت به سایت ارائه و در صورت عدم امکان رعایت محدودیت توسط سایت به هر دلیل مراتب حد اکثر 10 روز کاری قبل از اتمام فرصت به مشتری ابلاغ می گردد. سایت به هیچ وجه مسئولیت تاخیر و عملکرد اشخاص و عوامل ثالت در گیر در فرایند پرداخت مانند بانکها ، پرسنل فروشنده و ... را بر عهده نخواهد داشت.

دسته : صفحات در تاريخ ۱۳۹۰/۵/۱۷ ۸:۰۰:۰۰ (10207 بار خوانده شده)

مقدمه

پخش آنلاین در بستر اینترنت هم اکنون به صورت روشي روزمره براي ارائه و پيگيري اخبار است . اين روش جوابگوي پوشش وقايعي است که به طور مستمر در حال تحول اند. پخش آنلاین به بينندگان فرصت حضور در صحنه و پيگيري رويدادها را مي دهد. اين روش، موثرترين شيوه براي پوشش اخبار داغ است. مديران خبر شبکه هاي تلويزيوني فرامليتي معمولا رخدادهايي را به صورت زنده پوشش مي دهند که ارزش خبري بالايي برخوردار باشند به گونه اي که تمايل براي دريافت اطلاعات فوري درباره آن نزد مخاطب زياد باشد.

در این بین شرکت مهندسی نانو سامانه با تجربه غنی در امر سرورهای اختصاصی و شبکه های کامپیوتری و دارای بسترهای مناسب در 5 دیتاسنتر بزرگ امریکا پا در عرصه پخش آنلاین نهاده و پیشگام نسبت به رقبای خارجی توانسته است رضایت و اطمینان خاطر کاربران خود را فراهم آورد.

نحوه کار پخش آنلاین در بستر اینترنت:

استقرار پخش آنلاین در بستر اینترنت نیاز به 4 بخش اصلی دارد. هر بخش از امکانات و تجهیزات منحصر بفرد خود برخوردار می باشد.

ادامه | 8771 کلمه در ادامه متن